6 gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! Znika m.in. gra od studia Microsoftu

Xbox Game Pass

Pięć dni temu Microsoft ujawnił pierwsze gry w Xbox Game Pass na styczeń 2023. Wówczas firma przypomniała też o produkcjach, które wkrótce opuszczą abonament. Tak się składa, że „wkrótce” to już dzisiaj, a z XGP znika aż 6 tytułów z We Happy Few na czele.

We Happy Few i 5 innych gier opuszcza Xbox Game Pass

Zwiastun We Happy Few

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony: jednego dnia trafiają do niej nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Dzisiaj z abonamentu znikają następujące gry:

  1. We Happy Few (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Anacrusis (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Nobody Saves the World (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Pupperazzi (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Windjammers 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Wymienione produkcje opuszczą Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki jednak wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Co tu dużo mówić… dobre i to!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.