Twórcy V Rising zapewniają o długim rozwijaniu gry. Na aktualizację trzeba jednak jeszcze poczekać

V Rising

W połowie czerwca informowaliśmy, że V Rising okazało się dużym sprzedażowym hitem. Wówczas gra sprzedała się w imponującej liczbie 2 mln egzemplarzy. Teraz studio Stunlock postanowiło wypowiedzieć się na temat dalszego rozwoju swojej produkcji.

REKLAMA

Stunlock zapowiada, że duża aktualizacja do V Rising pojawi się dopiero w 2023 roku

V Rising
V Rising

W dosyć długiej wiadomości udostępnionej na platformie Steam studio Stunlock zdradziło, że gracze mogą spodziewać się większej aktualizacji do V Rising dopiero w 2023 roku. Twórcy zapowiadają, że będzie ona wprowadzać do gry wiele nowości, które nie dość, że zapewnią wiele zabawy, to jeszcze będą stanowić „fundament” pod dalszy jej rozwój. W ramach nadchodzącej aktualizacji w ręce graczy oddane zostaną między innymi nowe rejony do eksploracji, nowe możliwości rozwoju swojego zamku, oraz nowe bronie i zdolności.

Stunlock zapowiada, że przez cały czas słucha feedbacku i wyciąga z niego wnioski. Wraz z nową aktualizacją, kolejni przeciwnicy otrzymają szereg nowych mechanik, które mają znacząco urozmaicić rozgrywkę. Ponadto w planach deweloperów jest ulepszenie systemu raidów, tak aby był on bardziej satysfakcjonujący. Poprawie ma ulec także balans całej rozgrywki, o co domagają się gracze. System łowienia ryb również przejdzie lifting, bo w opinii studia jest on na chwilę obecną zbyt ubogi. Całość komunikatu z zapowiadanymi nowościami dostępna jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Kody do GTA V

Mimo wielu informacji na temat rozwoju V Rising, twórcy nadal nie podali daty wyjścia produkcji ze wczesnego dostępu. Nierozwiązana jest także kwestia obecności tytułu na konsolach, o którą pyta wielu fanów. Niemniej jednak trzeba przyznać, że sukces produkcji sprawił, że Stunlock idzie za ciosem i robi wszystko, aby gra nadal była atrakcyjna dla wielu graczy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!