V Rising hitem sprzedażowym. Twórcy chwalą się liczbą sprzedanych kopii

V Rising

V Rising to bezapelacyjnie jedna z najciekawszych gier tego roku. Z pozoru bezpieczny multiplayerowy survival z wampirami w roli głównej przerodził się w ogromną produkcję, w którą codziennie gra minimum 40 tysięcy graczy (dane pochodzą z witryny SteamDB). Twórcy postanowili pochwalić się niedawno dokładną liczbą sprzedanych kopii gry, dostępnej obecnie wyłącznie we wczesnym dostępie na Steamie.

V Rising sprzedaje się jak świeże bułeczki

V Rising – Gameplay Trailer

Richard Frisegard, szef szwedzkiego zespołu Stunklock stojącego za stworzeniem V Rising, przyznał, że ich tytuł kupiło już ponad 2 mln graczy. Przypomnijmy w tym miejscu, że w tydzień od premiery w Early Access (a ta miała miejsce 17 maja 2022 roku) V Rising znajdowało się w bibliotece ponad miliona graczy. To z kolei oznacza, że w około 3 tygodnie od debiutu gry na rynku znalazł się kolejny milion śmiałków, którzy ruszyli przemierzać mroczną krainę jako wampir.

Sprawdź także: Kampania fabularna w Diablo 4 będzie długa

Frisegard oznajmił również, że jego celem oraz reszty zespołu jest stworzenie jak najlepszej produkcji o wampirach, a dane sprzedażowe są wyraźnym sygnałem, że są na dobrej drodze, aby osiągnąć zamierzony cel. W nadchodzących miesiącach V Rising ma otrzymać kolejną zawartość, czemu zresztą trudno się dziwić.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z