V Rising opuszcza wczesny dostęp. Ujawniono datę premiery pełnej wersji wampirzego survivalu

V Rising

Dobre wieści dla wszystkich miłośników V Rising – izometrycznego survivalu, który pozwala wcielić się w wampira. Okazuje się, że już niedługo wspomniana produkcja opuści wczesny dostęp. Deweloperzy ze Stunlock Studios ujawnili bowiem dokładną datę premiery pełnej wersji swojej gry.

V Rising z datą premiery na PC. Wersja na PS5 również zadebiutuje w 2024 roku

V Rising – zwiastun z datą premiery

Zgodnie z przekazanymi informacjami V Rising zadebiutuje w pełnej wersji na PC już 8 maja 2024 roku. Jeszcze w tym roku izometryczny survival ma trafić również na PS5. Deweloperzy ze Stunlock Studios niestety nie ujawnili, kiedy dokładnie posiadacze konsol Sony będą mieli okazję zapoznać się ze wspomnianą produkcją.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Budzisz się po wielu stuleciach snu, twoje ciało jest słabe i spragnione krwi. Odkrywaj rozległy, otwarty świat pełny mrocznej fantastyki, ludzi, brutalności i co gorsza… zabójczego światła słonecznego. Zdobądź władzę i podbij świat żywych.

– informuje opis gry.

Na koniec warto przypomnieć, że V Rising zadebiutowało we wczesnym dostępie w połowie maja 2022 roku. Już po miesiącu od premiery produkcja Stunlock Studios mogła pochwalić się naprawdę świetnymi wynikami sprzedaży. Mieliście okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami.

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.