V Rising z oficjalną datą premiery na PS5! Wiemy, kiedy wampirzy survival trafi na konsole Sony

V Rising PlayStation

W tym miesiącu V Rising opuściło wczesny dostęp i zadebiutowało w pełnej wersji na PC. Wampirzy survival od Stunlock Studios zebrał bardzo dobre recenzje, a już niedługo – jak się okazuje – ze wspomnianym tytułem będą mieli okazję zapoznać się kolejni gracze. Deweloperzy ujawnili bowiem, kiedy ich gra zadebiutuje na PS5.

Premiera V Rising na PS5 już w czerwcu

V Rising – zwiastun z datą premiery gry na PS5

Już na styczniowym State of Play zapowiedziano, że V Rising zadebiutuje w 2024 roku na PS5. Dokładna data premiery produkcji Stunlock Studios na konsolach Sony nie była jednak do tej pory znana. Na szczęście deweloperzy postanowili nie trzymać graczy dłużej w niepewności i podzielili się szczegółami na temat debiutu swojej gry na nowej platformie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera V Rising na PS5 odbędzie się już 11 czerwca 2024 roku. W PlayStation Store powinny wkrótce ruszyć zamówienia przedpremierowe. Użytkownicy najnowszej konsoli Sony, którzy kupią produkcję Stunlock Studios w przedsprzedaży, będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianym tytułem już 6 czerwca 2024 roku.

Na koniec warto przypomnieć, że V Rising dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja Stunlock Studios może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży, a także „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam.

Źródło: Push Square

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.