Genialna gra Ubisoftu w końcu dostępna na PC i konsolach! To kontynuacja cenionego hitu

Valiant Hearts Coming Home

Na początku lutego pojawiły się pogłoski, że Valiant Hearts: Coming Home ma trafić na komputery oraz konsole. Dotychczas produkcja ta była ekskluzywna jedynie dla urządzeń mobilnych i to tylko dla użytkowników serwisu Netflix. Teraz jednak przygodówka francuskiego wydawcy jest już dostępna na PC oraz konsole.

Valiant Hearts: Coming Home zadebiutowało na PC oraz konsolach

Valiant Hearts: Coming Home — zwiastun

Valiant Hearts: Coming Home to przygodowa gra osadzona w realiach I wojny światowej. Tytuł od momentu swojej premiery był dostępny wyłącznie na urządzeniach mobilnych, za pośrednictwem serwisu streamingowego Netflix. Produkcja miała promować usługę Netflix Games, w ramach której użytkownicy dostają dostęp do biblioteki gier.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Już od jakiegoś czasu pojawiały się w mediach plotki, że Valiant Hearts: Coming Home wkrótce trafi również na PC oraz konsole i okazały się one prawdą. Od dzisiaj grę można kupić w sklepie Xboxa, PlayStation Store oraz na stronie Ubisoftu w cenie około 70 zł. Tytuł można nabyć też w zestawie The Collection z pierwszą częścią, Valiant Hearts: The Great War za około 115 zł.

W czasie szalejącej I wojny światowej dwaj bracia będą walczyć o przetrwanie w okopach i ponowne odnalezienie siebie nawzajem. Ich ścieżki skrzyżują się z tymi należącymi do nowych walecznych serc i wszyscy razem będą dzielić zarówno radość ponownego spotkania, jak i koszmary zachodniego frontu, desperacko pragnąc znaleźć drogę powrotną do domu.

Opis gry Valiant Hearts: Coming Home na oficjalnej stronie Ubisoftu

Valiant Hearts: Coming Home jest bezpośrednio kontynuacją Valiant Hearts: The Great War. Seria została doceniona przez graczy i krytyków za głęboką historię oraz charakterystyczny styl graficzny. Pierwowzór w serwsie Metacritic może pochwalić się średnią ocen wynoszącą 77 punktów na 100. W serwisie Steam na ponad 21 tysięcy recenzji aż 95% to oceny pozytywne.

Źródło: Eurogamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.