Valorant trafi na PS5 i Xboxy Series X|S! Hit Riot Games z wielkimi bonusami dla abonentów Xbox Game Pass

Valorant

Valorant to jeden z hitów Riot Games, czyli twórców League of Legends. Gra na razie jest dostępna wyłącznie na PC, ale wkrótce ulegnie to zmianie. Zapowiedziano ją bowiem również na PS5 i Xboxy Series X|S.

Valorant – zapowiedź na PS5 i Xboxy Series X|S

Zwiastun Valorant

Valorant to sieciowy FPS, który chce rywalizować z Overwatchem 2 i Counter-Strike. Gra została ciepło przyjęta i cieszy się świetną popularnością.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto więc wspomnieć, że podczas ostatniego Summer Game Fest zapowiedziano ją na konsole. Dowiedzieliśmy się, że trafi ona na PS5 i Xboxy Series X|S.

Zaznaczmy, że Riot i Microsoft przygotowali świetne bonusy dla abonentów Xbox Game Pass. Subskrypcja umożliwi nam bowiem odblokowanie od razu wszystkich Agentów.

Zamknięta beta konsolowego wydania gry trafi na platformy PlayStation i Xbox już 14 czerwca w USA, Europie, Japonii oraz Kanadzie. Zapisy już wystartowały i są dostępne na oficjalnej stronie Valoranta.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.