Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell to jedno z najtańszych DLC! Dodatek zawiera sporo zawartości

Vampire survivors legacy of the moonspell

Vampire Survivors, niepozorna niezależna produkcja nominowana do The Game Awards 2022, dostanie obszerne DLC zaraz po wyjściu z fazy wczesnego dostępu. Zawartości ma być całkiem sporo, a cały dodatek kosztuje zaledwie kilka złotych.

Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell oferuje nową planszę, kilkanaście broni, kilka świeżych postaci i godziny przyzwoitej zabawy

Legacy of the Moonspell to pierwsze DLC do popularnego Vampire Survivors. Dodatek przeniesie nas do  inspirowanego Japonią wymiaru niekończącej się nocy, gdzie będziemy próbowali przeżyć ataki hord potworów, wykorzystując do tego 8 nowych postaci i 13 świeżych broni. Otrzymamy też nową planszę — Mt Moonspell.

Dodatek zawiera nieco więcej niż dotychczasowe aktualizacje i ma kosztować zaledwie $1,99, czyli ok. 9 zł. Tymczasem za samą podstawkę zapłacimy 19,99 zł, która w dodatku jest dostępna w ofercie Xbox Game Pass. Tanio jak na produkcję, która została nominowana do gali The Game Awards 2022 w kategorii Best Debut Indie. 

Premiera Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell odbędzie się zaraz po wyjściu VS z fazy wczesnego dostępu, jednak twórcy nie sprecyzowali daty. Rozgrywka polega na manewrowaniu bohaterem wokół krwiożerczych potworów i zbieraniu z nich surowców, kiedy postać sama atakuje najbliższego przeciwnika. Brzmi prosto, jednak gra nie bez przyczyny może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi ocenami na Steam i średnią ocen 94% według Metacritic.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z