Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell to jedno z najtańszych DLC! Dodatek zawiera sporo zawartości

Vampire survivors legacy of the moonspell

Vampire Survivors, niepozorna niezależna produkcja nominowana do The Game Awards 2022, dostanie obszerne DLC zaraz po wyjściu z fazy wczesnego dostępu. Zawartości ma być całkiem sporo, a cały dodatek kosztuje zaledwie kilka złotych.

Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell oferuje nową planszę, kilkanaście broni, kilka świeżych postaci i godziny przyzwoitej zabawy

Legacy of the Moonspell to pierwsze DLC do popularnego Vampire Survivors. Dodatek przeniesie nas do  inspirowanego Japonią wymiaru niekończącej się nocy, gdzie będziemy próbowali przeżyć ataki hord potworów, wykorzystując do tego 8 nowych postaci i 13 świeżych broni. Otrzymamy też nową planszę — Mt Moonspell.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatek zawiera nieco więcej niż dotychczasowe aktualizacje i ma kosztować zaledwie $1,99, czyli ok. 9 zł. Tymczasem za samą podstawkę zapłacimy 19,99 zł, która w dodatku jest dostępna w ofercie Xbox Game Pass. Tanio jak na produkcję, która została nominowana do gali The Game Awards 2022 w kategorii Best Debut Indie. 

Premiera Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell odbędzie się zaraz po wyjściu VS z fazy wczesnego dostępu, jednak twórcy nie sprecyzowali daty. Rozgrywka polega na manewrowaniu bohaterem wokół krwiożerczych potworów i zbieraniu z nich surowców, kiedy postać sama atakuje najbliższego przeciwnika. Brzmi prosto, jednak gra nie bez przyczyny może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi ocenami na Steam i średnią ocen 94% według Metacritic.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.