Konsolowe Vampire Survivors od dzisiaj w Xbox Game Pass

Vampire Survivors

Przedwczoraj do Xbox Game Pass zawitało Football Manager 2023 oraz Return to Monkey Island. Z kolei dzisiaj do abonamentu trafia konsolowa wersja Vampire Survivors. Niejeden gracz z pewnością się ucieszy!

Premiera konsolowej wersji Vampire Survivors w Xbox Game Pass

Zwiastun Vampire Survivors

Vampire Survivors to ciepło przyjęta gra indie, która nie oferuje żadnej fabuły. Zadaniem gracza jest przetrwanie jak najdłużej w lokacji wypełnionej wszelkiej maści niemilcami. Wraz z upływem czasu odblokowujemy nowe umiejętności, a także postacie. Pełen akcji roguelike z krwi i kości!

Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG

Konsolowe wydanie Vampire Survivors jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass i od dzisiaj w ramach subskrypcji grę można odpalić dodatkowo na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S; wydanie na PC figuruje w usłudze od dawna). Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z