Venba zmierza do Xbox Game Pass. Kolejna gra z premierą w usłudze Microsoftu

Venba

Dzisiaj do Xbox Game Pass trafiło Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition, a niedługo później Microsoft ujawnił dwie nowe gry, które zawitają do usługi do końca marca. Teraz z kolei dowiedzieliśmy się, że z czasem do Game Passa trafi jeszcze jedna produkcja. Mowa o Venba – grze kucharskiej z fabułą.

Venba trafi na premierę do Xbox Game Pass

Zwiastun Venba

Venba to „narracyjna gra kucharska”. Produkcja opowiada o losach hinduskiej rodziny – motywem przewodnim zabawy jest oczywiście gotowanie, ale to nie wszystko. Twórcy zadbali też o warstwę fabularną, co w grach z tego gatunku jest dość niecodzienne.

Przeczytaj też: Smartfon do 1500 zł – najlepsze modele

Deweloper Visai Games poinformował, że Venba w dniu swojej premiery trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Gra ma zadebiutować latem 2023 roku, ale dokładnej daty niestety nie poznaliśmy. Wiemy za to, że w ramach abonamentu Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.