Victoria 3 z datą premiery. Sprawdźcie, kiedy produkcja zadebiutuje w PC Game Pass

Victoria 3

W zeszłym roku deweloperzy ze studia Paradox zapowiedzieli grę Victoria 3 – kolejną odsłonę kultowej serii strategii historycznych. Wówczas poinformowano również, że gra w dniu swojego debiutu trafi do usługi PC Game Pass. Dziś natomiast opublikowano nowy zwiastun, który ujawnił dokładną datę premiery wspomnianej produkcji.

REKLAMA

Victoria 3 na zwiastunie z datą premiery

Victoria 3 – zwiastun z datą premiery

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym materiale, Victoria 3 zadebiutuje na komputerach osobistych 25 października bieżącego roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe na platformie Steam. Osoby, które zdecydują się na kupno gry przed jej premierą otrzymają w prezencie odświeżoną ścieżkę dźwiękową z gry Victoria 2.

Zbuduj idealne społeczeństwo twoich marzeń w burzliwym i ekscytującym XIX wieku stojącym pod znakiem dynamicznych przemian. Strzeż stanu równowagi między sprzecznymi interesami społecznymi i zyskaj należną sobie pozycję w grze Victoria 3, jednej z najbardziej wyczekiwanych premier studia Paradox od początku jego istnienia.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

Victoria 3 zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie dać szansę wspomnianej produkcji i sprawdzić ją dzięki usłudze PC Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!