Visage i The Procession to Calvary już dostępne w Xbox Game Pass

Visage

Przedwczoraj Microsoft ujawnił produkcje, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie października. Wśród wymienionych gier znalazły się m.in. takie tytuły jak Visage czy The Procession to Calvary, a tak się składa, że te wylądowały w abonamencie już dziś. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak szykować się do rozgrywki.

REKLAMA

Visage i The Procession to Calvary w Xbox Game Pass

Zwiastun The Procession to Calvary

Biblioteka Xbox Game Pass stale się powiększa, a dzisiejsza data jest tego doskonałym przykładem. Zgodnie z zapowiedzią, w abonamencie właśnie pojawiły się dwie nowe gry: Visage i The Procession to Calvary. Oba tytuły są już dostępne do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass, a można je uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Visage to pierwszoosobowy horror psychologiczny inspirowany serią Silent Hill. Akcja gry rozgrywa się w mrocznej posiadłości, w której od dawna dochodzi do mrożących krew w żyłach zdarzeń. Naszym zadaniem będzie rozwikłanie tajemnicy domostwa, eksplorując jego najciemniejsze zakamarki. Z kolei The Procession to Calvary to zabawna przygodówka point & click, której oprawa graficzna składa się m.in. z renesansowych dzieł sztuki. Celem protagonisty jest schwytanie pewnego tyrana.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!