Poznaliśmy pierwsze październikowe gry w Xbox Game Pass! Nadchodzi Back 4 Blood, The Riftbreaker i więcej

Back 4 Blood

Wrzesień już za nami, więc nic dziwnego, że Microsoft właśnie ujawnił pierwsze gry, które trafią do Xbox Game Pass w październiku. Bieżący miesiąc zapowiada się naprawdę ciekawie, bo do abonamentu zmierza m.in. Back 4 Blood i The Riftbreaker. Wielu subskrybentów z pewnością się ucieszy.

Xbox Game Pass na październik 2021 – Microsoft zdradza pierwszą porcję gier

Xbox Game Pass październik 2021 pierwsza porcja gier
Gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę października 2021

Nie jest tajemnicą, że każdego miesiąca do Xbox Game Pass trafia wiele nowych gier. Bez zbędnego przedłużania, pierwsza porcja październikowych nowości zmierzających do usługi Microsoftu prezentuje się następująco:

  1. Phoenix Point (chmura) – już dostępne
  2. Totally Accurate Battle Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – już dostępne (dotychczas gra była dostępna w abonamencie, ale w wersji „Game Preview”)
  3. The Procession to Calvary (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 07.10.2021
  4. Visage (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 07.10.2021
  5. Back 4 Blood (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 12.10.2021
  6. Destiny 2: Beyond Light (PC) – data dodania: 12.10.2021
  7. Ring of Pain (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 14.10.2021
  8. The Riftbreaker (Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 14.10.2021
  9. The Good Life (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 15.10.2021

To by było na tyle, jeśli mowa o pierwszych grach, które trafią do Xbox Game Pass w październiku. Przy okazji Microsoft przypomniał, że już wkrótce usługę opuści 6 tytułów, ale je omówiliśmy już przedwczoraj. Co sądzicie o wymienionych wyżej nowościach? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.