Visions of Mana w końcu otrzyma datę premiery! Twórcy zapraszają fanów na prezentację nowego zwiastuna

Visions of Mana

Styczniowa prezentacja Xbox Developer Direct przyniosła niespodziankę w postaci zapowiedzi gry Visions of Mana. Tytuł od Square Enix przykuł uwagę wielu graczy, którzy czekali na to, aż gra otrzyma konkretną datę premiery. Okazuje się, że nastąpi to już niebawem, bowiem twórcy zapowiedzieli właśnie zwiastun, który zdradzić ma fanom, kiedy produkcja trafi od ich rąk.

Visions of Mana niedługo otrzyma datę premiery. Twórcy zapowiadają nowy zwiastun

Visions of Mana — zwiastun

Visions of Mana było dużym zaskoczeniem na styczniowym pokazie Xbox Developer Direct. Produkcja Square Enix okazała się jednak pozytywną niespodzianką, a fani Microsoftu pozytywnie przyjęli tytuł i czekali, aż jego premiera zostanie oficjalnie potwierdzona.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że nastąpi to już niebawem, gdyż w poście zamieszczonym przez oficjalne konto serii Mana na portalu X/Twitter ogłoszono, że 12 czerwca o godzinie 12:45 polskiego czasu, opublikowany zostanie nowy zwiastun Visions of Mana. Wideo nie tylko zaprezentuje fragmenty rozgrywki, ale przede wszystkim ujawni datę premiery tytułu, na który czekają fani.

Warto wspomnieć, że twórcy zapowiadali wcześniej, że tytuł ma ukazać się latem 2024 roku, co oznaczać by mogło, że jeśli deweloperzy nie zmienili swoich planów, to premiera gry nastąpi już niebawem.

Choć na styczniowym Developer Direct zapowiedziane zostało, że Visions of Mana trafi do abonamentu Xbox Game Pass to tak się jednak nie stanie. Microsoft wyjaśnił w komunikacie prasowym, że doszło do błędnej komunikacji, a produkcja Square Enix nie trafi do usługi Zielonych. Gracze zainteresowani tym tytułem będą zmuszeni zakupić go normalnie.

Visions of Mana pojawi się na PC PlayStation 4 i 5, a także na Xbox Series X|S. Dajcie znać, czy czekacie na tę produkcję!

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.