Vitriol wkrótce ze szczegółami? 11 bit studios może przedstawić RPG-a osadzonego w okupowanej Warszawie

Vitriol

W social mediach rodzimego 11 bit studios pojawiła się zajawka, która oznajmia, że „nowa tajemnica zostanie ujawniona w ten poniedziałek”. Ogłoszenie to zdaje się wskazywać właśnie na Vitriol – mrocznego RPG-a osadzonego w okupowanej przez Rosjan Warszawie. Dowody potwierdzające tę tezę są dosyć mocne.

REKLAMA

11 bit studios zapowiada ujawnienie nowej tajemnicy. Vitriol prawdopodobnie doczeka się nowych szczegółów

A new mystery to be revealed this Monday. Be ready! pic.twitter.com/zQeOQPm1NZ

— 11 bit studios (@11bitstudios) February 24, 2023

A new mystery to be revealed this Monday. Be ready! pic.twitter.com/zQeOQPm1NZ

— 11 bit studios (@11bitstudios) February 24, 2023

Oczywiście nie możemy być 100-procentowo pewni, że to właśnie tworzony przez studio Fool’s Theory Vitriol zostanie szerzej zaprezentowany w poniedziałek. Wskazuje na to jednak przede wszystkim symbol widoczny na grafice dołączonej do tweeta powyżej. Pojawił się on bowiem już w zeszłym roku na zwiastunie, który zapowiadał właśnie tę grę RPG.

Drugą wskazówką jest motyw graficzny zajawki, który pasuje właśnie do tej produkcji. Trzecią sugestią może być natomiast słowo „thauma” – pochodzi ono ze starogreckiego i oznacza nadprzyrodzone zjawisko. Idealnie wpasowuje się więc do klimatu gry dziejącej się wokół ezoterycznych klimatów z początku XX-wieku.

Zobacz też: Najlepsze gry MMORPG

Najprawdopodobniej więc w poniedziałek 27 lutego poznamy więcej szczegółów na temat Vitriol. Produkcję wydawaną przez 11 bit studios zapowiedziano już dawno temu, ale na razie niewiele o niej wiadomo. Nie znamy nawet jej właściwego tytułu, ponieważ obecny jest tylko nazwą roboczą.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!