[Akt.] Far Cry 7 zostanie wzbogacony o występ znanego aktora? Gwiazda może pojawić się w grze Ubisoftu

Far Cry 5

Ubisoft oficjalnie jeszcze nie podał żadnych informacji na temat następnej odsłony Far Cry. W sieci jednakże sukcesywnie pojawiają się kolejne plotki dotyczące produkcji. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała wieść o rzekomym limicie czasowym na ukończenie gry, a teraz mówi się o angażu znanej hollywoodzkiej gwiazdy w pozycji od Ubisoftu.

Antagonista w Far Cry 7 ma zostać zagrany przez hollywoodzką gwiazdę

Do sieci właśnie trafiła informacja, jakoby w głównego antagonistę siódmej części Far Cry miał wcielić się Cillian Murphy. Aktor znany jest między innymi z serialu Peaky Blinders, czy chociażby z Oppenheimera, w którym to zagrał główną rolę, za którą zdobył Oscara. Jeżeli Ubisoft faktycznie pokusi się o zatrudnienie Murphy’ego, to będzie można spodziewać się kolejnej ciekawej kreacji głównego przeciwnika, z których słynie seria.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższe informacje wypłynęły do internetu za pośrednictwem leakera o pseudonimie j0nathan, na którego powołuje się także serwis Insider Gaming. Jeżeli owe plotki okażą się prawdą, to Far Cry 7 zapewne będzie mógł pochwalić się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Nie jest bowiem tajemnicą, że Cillian Murphy to obecnie jedno z głośniejszych nazwisk w Hollywood.

Póki co doniesienia o angażu znanej gwiazdy w grze Ubisoftu są jedynie plotką i nie wiadomo czy tak się na pewno stanie. Na jakiekolwiek oficjalne informacje trzeba poczekać, dopóki nie zostaną one ujawnione przez twórców Far Cry 7.

Aktualizacja – 22.04.2024, 17:35

Tom Henderson odniósł się do tej plotki na łamach Insider Gaming raz jeszcze i wygląda na to, że główny bohater Oppenheimera jednak nie pojawi się w Far Cry 7.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.