Far Cry 7 ma zaoferować bardzo nietypowy system! Do sieci wyciekły szczegóły dotyczące gry i premiery

Far Cry 6

Na początku sierpnia w sieci pojawiły się oferty pracy dla deweloperów zainteresowanych pracą przy serii Far Cry. Stanowiło to zatem jasne potwierdzenie wcześniejszych doniesień, że trwają prace nad kolejną odsłoną gry. Najnowszy wyciek zdradza natomiast kilka interesujących szczegółów dotyczących Far Cry 7.

Tom Henderson podaje szczegóły dotyczące Far Cry 7

Far Cry 6
Far Cry 6

Na portalu Insider Gaming pojawiło się kilka bardzo ciekawych informacji dotyczących Far Cry 7 podanych przez Toma Hendersona. Jak przekazuje informator, kolejna odsłona serii ma być nieliniową historią, skoncentrowaną wokół porwania bogatej rodziny. Przestępstwa ma dopuścić grupa spiskowa, która obecnie nazywa się „Synami Prawdy”.

Nieliniowa fabuła Far Cry 7 oznacza, że ​​członkowie rodziny nie muszą być ratowani po kolei, a niektórzy z nich mogą zostać zabici, co ma wpływ na fabułę. Chociaż szczegóły są nadal nieco niejasne, wiadomo, że celem jest pokonanie „Synów Prawdy” i aby ukończyć grę w 100%, musisz bezpiecznie uratować wszystkich członków swojej rodziny.

Tom Henderson, Insider Gaming

Według Hendersona, w Far Cry 7 ma także pojawić się bardzo nietypowy system. Insider podaje, że założeniem kampanii jest uratowanie rodziny w określonym czasie – na ten moment licznik w grze pokazuje 24 lub 72 godziny w czasie rzeczywistym. Jak dodaje, można wstrzymać odliczanie, wchodząc do jednej z kryjówek.

Tom Henderson twierdzi także, że Ubisoft wprowadzi nową mechanikę. Przesłuchania, bo o nich mowa, mają pomagać w odnalezieniu poszczególnych członków porwanej rodziny. Nie zawsze jednak otrzymamy pożądane informacje – choć wrogowie mogą zdradzić prawdę, mogą również kłamać, milczeć, a czasem nawet uciekać.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Informator przekazuje także, że premiera Far Cry 7 ma odbyć się jesienią 2025 roku. Za produkcję gry odpowiada Ubisoft Montreal.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.