W Suicide Squad: Kill the Justice League zrobi się wkrótce mroźnie. Wiemy, kiedy ruszy 2. sezon

Suicide Squad: Kill the Justice League Mrs. Freeze

Suicide Squad: Kill the Justice League okazało się finansową klapą. Rocksteady Studios najwyraźniej nie zamierza jednak składać broni. Deweloperzy szykują bowiem 2. sezon rozgrywek, który – jak się okazuje – wystartuje już w przyszłym tygodniu.

Mrs. Freeze dołączy niebawem do grona grywalnych postaci w Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League – zawartość 2. sezonu rozgrywek

Rocksteady Studios poinformowało, że 2. sezon rozgrywek w Suicide Squad: Kill the Justice League rozpocznie się 11 lipca 2024 roku. Podobnie jak miało to miejsce w 1. sezonie, tak i tym razem w ręce grono grywalnych postaci zostanie poszerzone o nowego złoczyńcę. Zgodnie z przekazanymi informacjami już za kilka dni gracze będą mieli okazję wcielić się w Victorię Fries znaną jako Mrs. Freeze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nadchodzący sezon Suicide Squad: Kill the Justice także został podzielony na dwa epizody. W pierwszej kolejności gracze otrzymają możliwość wcielenia się w nową postać, a także zdobycia nowych zestawów. W samym Metropolis zrobi się natomiast nieco mroźniej, a na użytkowników czekać będzie nowy karnet bojowy.

W drugiej części 2. sezonu Suicide Squad: Kill the Justice wprowadzone zostaną natomiast m.in. nowe najazdy, a w sklepie pojawią się nowe przedmioty. Nie zabraknie też kilku innych atrakcji, które zostały przedstawione na powyższej grafice. Niestety Rocksteady Studios nie przygotowało żadnego zwiastuna, który pozwoliłby sprawdzić, jak Mrs. Freeze prezentuje się w akcji.

Na koniec warto przypomnieć, że Suicide Squad: Kill the Justice League zadebiutowało na rynku w lutym tego roku. Najnowsza produkcja Rocksteady Studios dostępna jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.