War Hospital zadebiutował już na konsolach i PC! Polski RTS przeniesie nas w realia I wojny światowej

war hospital

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że premiera polskiego RTS-a osadzonego w czasach I Wojny Światowej została opóźniona. Na szczęście podana wówczas data okazała się być ostateczną i właśnie dziś tytuł trafił na rynek. Ukazał się również premierowy zwiastun produkcji.

Polski RTS War Hospital zadebiutował dziś na PlayStation 5, Xboxach Series X|S i PC

Premierowy zwiastun War Hospital

Twórcy War Hospital dotrzymali słowa i dzisiaj (11 stycznia 2024) dostarczyli graczom wyczekiwanego RTS-a osadzonego w realiach I wojny światowej. Polska produkcja zadebiutowała na konsolach PlayStation 5, Xboxach Series X|S oraz na PC. Udostępniony został również premierowy zwiastun tytułu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra pozwala wcielić się w postać emerytowanego lekarza, Henry’ego Wella. Naszym głównym celem jest natomiast odpowiednie zarządzanie brytyjskim szpitalem na francuskim froncie. Będziemy mieli okazję ruszyć na pomoc rannym, jednak wiązać się to będzie z podejmowaniem trudnych decyzji, ulepszaniem sprzętu, a także dbaniem o zapewnienie wymaganych zasobów.

War Hospital do 18 stycznia 2024 zakupimy na Steamie w niższej cenie – 125,09 zł, zamiast 138,99 zł. Jeżeli chodzi o cenę na konsolach, w PlayStation Store grę dostaniemy za 169 zł, natomiast w Microsoft Store – 184,99 zł. Warto również dodać, że produkcja oferuje polskie napisy.

Źródło: Steam, YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.