War Hospital opóźnione! Polski RTS osadzony w czasach I Wojny Światowej z nowym terminem premiery

War Hospital

Na Nacon Connect 2022 gracze mieli okazję zobaczyć konkretny zwiastun War Hospital – osadzonego w czasach I Wojny Światowej RTS-a, za którego odpowiada polskie Brave Lamb Studio. Rodzima produkcja miała zadebiutować na rynku 26 października 2023 roku, ale okazuje się, że wspomniana data jest już nieaktualna. Deweloperzy oraz wydawca zdecydowali się bowiem opóźnić premierę gry.

War Hospital nie zadebiutuje w terminie. Premiera polskiego RTS-a osadzonego w czasach I Wojny Światowej dopiero w 2024 roku

War Hospital – materiał wideo poświęcony wyborom moralnym

Nowy termin debiutu War Hospital wyznaczono na początek 2024 roku, o czym poinformowano w komunikacie opublikowanym na Steam. Deweloperzy ze studia Brave Lamb Studio oraz firma Nacon nie ujawnili jednak dokładnej daty premiery gry. Decyzja o opóźnieniu wynika natomiast z faktu, że tytuł posiada wiele systemów, które wymagają odpowiedniego balansu.

Dodatkowe miesiące twórcy poświęcą również na „dopracowanie szczegółów”, a także wyeliminowanie większej liczby błędów, dzięki czemu – jak sami zaznaczają – w ręce graczy trafi ma trafić w pełni doszlifowany produkt. Zainteresowanym nie pozostaje natomiast nic innego, jak trzymać kciuki za deweloperów i mieć nadzieję, że War Hospital nie zaliczy kolejnych opóźnień.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do The Forest

Na koniec przypomnijmy, że War Hospital powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. W nadchodzącej produkcji Brave Lamb Studio gracze wcielą się w dowódcę szpitala polowego. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie rozgrywki użytkownicy będą ratować rannych żołnierzy i podejmować wybory, które będą mieć „trwałe skutki”.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.