Warcraft Arclight Rumble oficjalnie. Kolejna gra mobilna w uniwersum Blizzarda zapowiedziana

Warcraft Arclight Bundle

Blizzard znowu to zrobił i zapowiedział kolejną po Diablo Immortal grę mobilną osadzoną w popularnym uniwersum. Warcraft Arclight Rumble, bo o tej produkcji mowa, jest pełną akcji grą strategiczną zmierzającą na smartfony i tablety. Podczas rozgrywki otrzymamy możliwość wcielenia się w znanych bohaterów.

Warcraft Arclight Rumble zapowiedziane

Omówienie Warcraft Arclight Rumble

Warcraft Arclight Rumble to napakowana akcją mobilna gra strategiczna w uniwersum Warcrafta. Otrzymamy tu możliwość zbierania kolekcji mini postaci ze świata Warcrafta (będzie ich ponad 65), które następnie wykorzystamy do udziału w dynamicznych starciach. Twórcy przygotowali możliwość zabawy w pojedynkę w ramach kampanii dla jednego gracza, brania udziału w bitwach PvP oraz w angażującej kooperacji.

Na graczy czeka jeszcze rozbudowany system progresji, ale ważnym elementem zabawy będzie też gromadzenie zapasów i zarządzenia nimi. W Warcraft Arclight Rumble będziemy mogli wybierać postacie z następujących frakcji: Przymierza, Horda, Bestie, Czarna Góra oraz Nieumarli.

Przeczytaj też: Wymagania Diablo Immortal na PC

Data premiery mobilnego Warcrafta nie została jeszcze ujawniona, ale przed oficjalnym debiutem będą jeszcze beta testy. Produkcja zadebiutuje na urządzeniach z Androidem oraz iOS, a do tego będzie całkowicie darmowa, choć rzecz jasna możemy się spodziewać opcjonalnych mikrotransakcji. Posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android już teraz mogą dokonać wstępnej rejestracji do bety za pośrednictwem sklepu Google Play; w App Store jeszcze nie udostępniono takiej możliwości. Więcej o Warcraft Arclight Rumble można przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z