Data premiery Diablo Immortal ujawniona. Gra zadebiutuje na PC i urządzeniach mobilnych

Diablo Immortal

Data premiery Diablo Immortal została oficjalnie podana. Spin-off kultowej serii ukaże się już niedługo, a gracze sprawdzą go na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety) oraz komputerach PC. Zapowiada się fajnie, choć wiadomo, że większość osób zdecydowanie bardziej czeka na Diablo 4.

Diablo Immortal — data premiery została oficjalnie podana

Pierwszy gameplay z Diablo Immortal na PC

Nadszedł dzień, którego oczekiwało wielu graczy. Data premiery Diablo Immortal została oficjalnie ujawniona — gra zadebiutuje już 2 czerwca 2022 roku. Produkcję uruchomimy na komputerach PC oraz smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS / iPadOS. Warto jeszcze zaznaczyć, że mobilne Diablo zaoferuje pełny crossplay, co oznacza, że wspólna zabawa będzie możliwa niezależnie od platformy. Mówiąc prościej, użytkownicy smartfonów zagrają również z pecetowcami i vice versa.

Zobacz też: Fajne darmowe gry na PC

Diablo Immortal będzie dostępne za darmo, choć w grze znajdą się opcjonalne mikropłatności. Od momentu premiery produkcja będzie posiadać 6 grywalnych bohaterów, tak samo jak stosunkowo rozbudowany wątek fabularny. Mimo że Diablo Immortal powstawało z myślą o urządzeniach mobilnych, to na komputerach gra również działa i wygląda całkiem dobrze. Zainteresowanych wersją pecetową odsyłamy do zapoznania się z powyższym materiałem wideo, ukazującym pierwszy gameplay z Diablo Immortal na PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z