Data premiery Diablo Immortal ujawniona. Gra zadebiutuje na PC i urządzeniach mobilnych

Diablo Immortal

Data premiery Diablo Immortal została oficjalnie podana. Spin-off kultowej serii ukaże się już niedługo, a gracze sprawdzą go na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety) oraz komputerach PC. Zapowiada się fajnie, choć wiadomo, że większość osób zdecydowanie bardziej czeka na Diablo 4.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Diablo Immortal — data premiery została oficjalnie podana

Pierwszy gameplay z Diablo Immortal na PC

Nadszedł dzień, którego oczekiwało wielu graczy. Data premiery Diablo Immortal została oficjalnie ujawniona — gra zadebiutuje już 2 czerwca 2022 roku. Produkcję uruchomimy na komputerach PC oraz smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS / iPadOS. Warto jeszcze zaznaczyć, że mobilne Diablo zaoferuje pełny crossplay, co oznacza, że wspólna zabawa będzie możliwa niezależnie od platformy. Mówiąc prościej, użytkownicy smartfonów zagrają również z pecetowcami i vice versa.


Zobacz też: Fajne darmowe gry na PC

Diablo Immortal będzie dostępne za darmo, choć w grze znajdą się opcjonalne mikropłatności. Od momentu premiery produkcja będzie posiadać 6 grywalnych bohaterów, tak samo jak stosunkowo rozbudowany wątek fabularny. Mimo że Diablo Immortal powstawało z myślą o urządzeniach mobilnych, to na komputerach gra również działa i wygląda całkiem dobrze. Zainteresowanych wersją pecetową odsyłamy do zapoznania się z powyższym materiałem wideo, ukazującym pierwszy gameplay z Diablo Immortal na PC.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.