Warhammer 40,000: Darktide wkrótce z zamkniętą betą. Twórcy zapraszają na testy

Warhammer 40,000: Darktide

Podczas Gamescom Opening Night Live zaprezentowano nowy zwiastun Warhammer 40,000: Darktide. Tymczasem okazuje się, że już w przyszłym miesiącu wybrani gracze będą mieli okazję sprawdzić nadchodzącą produkcję studia Fatshark. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem, że już za kilka tygodni ruszą zamknięte beta testy gry.

REKLAMA

Zamknięte beta testy gry Warhammer 40,000: Darktide już w październiku

It's closed beta time, Rejects…

— Warhammer 40K: Darktide (@Darktide40K) September 20, 2022

It's closed beta time, Rejects…

— Warhammer 40K: Darktide (@Darktide40K) September 20, 2022

Zgodnie z przekazanymi informacjami, zamknięta beta gry Warhammer 40,000: Darktide odbędzie się w dniach 14-16 października. Możliwość sprawdzenia produkcji otrzymają zarówno użytkownicy komputerów osobistych (Steam), jak i posiadacze konsol Xbox Series X|S. Zainteresowani mogą zgłaszać swoją chęć udziału w testach pod tym adresem. Na graczy czeka jednak formularz, zawierający zestaw pytań, na których podstawie deweloperzy wybiorą odpowiednich kandydatów.

Wkrocz do brutalnego, dystopijnego świata Warhammer 40,000. Od bijących ciepłem fabryk po rozkładającą się strefę uzdatniania wody, która dotknięta została opadami kwaśnego deszczu – kopiec Tertium zawsze był bezlitosnym miejscem. Musisz służyć gorliwej Inkwizycji, podejmując się misji mających na celu eksterminację zagrożeń w głębinach miasta-kopca. Uda ci się albo zginiesz.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Jaki zasilacz do komputera kupić?

Warhammer 40,000: Darktide zadebiutuje na komputerach osobistych 30 listopada. Nieco później gra ma pojawić się także na Xbox Series X|S. Dokładna data premiery wersji konsolowej nie jest jednak obecnie znana. Należy jednak pamiętać, że produkcja studia Fatshark w dniu premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!