Warhammer 40,000: Darktide na świeżym zwiastunie. Twórcy przypominają o premierze

Warhammer 40,000: Darktide

Pod koniec lipca poinformowano, że Warhammer 40,000: Darktide nie zadebiutuje w terminie. Tymczasem nadchodząca produkcja studia Fatshark pojawiła się na wczorajszym Gamescom Opening Night Live. W trakcie wydarzenia twórcy zaprezentowali nowy zwiastun gry, w którym przypomniano o zbliżającej się premierze.

REKLAMA

Nowy trailer Warhammer 40,000: Darktide z Gamescom 2022

Warhammer 40,000: Darktide – zwiastun z Gamescom 2022

W najnowszym zwiastunie nie zabrakło fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą sprawdzić, jak Warhammer 40,000: Darktide prezentuje się w akcji. Ponadto w trailerze znalazł się także krótki fragment przedstawiający kreator postaci. Gracze będą mogli bowiem dostosować wygląd bohatera, a następnie wybrać jedną z klas oraz zestaw unikatowych cech i zdolności.

Uratuj miasto Tertium przed hordami krwiożerczych wrogów w tej intensywnej i brutalnej strzelance akcji. Warhammer 40,000: Darktide to nowe doświadczenie z naciskiem na współpracę, stworzone przez wielokrotnie nagradzany zespół odpowiedzialny za serię Vermintide – głosi opis gry na platformie Steam.

Zobacz też: Kody do Heroes 3

Warhammer 40,000: Darktide zadebiutuje na komputerach osobistych 30 listopada. Nieco później gra ma pojawić się także na Xbox Series X|S. Dokładna data premiery wersji konsolowej nie jest jednak obecnie znana. Warto również pamiętać, że produkcja w dniu debiutu trafi też do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!