Dwie pierwsze gry z kwietniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Another Sight

Przedwczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Games with Gold na kwiecień 2022. Nowa oferta została przyjęta przez graczy raczej kiepsko, ale cóż — darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. W każdym razie, pierwsze dwie pozycje z kwietniowej rozpiski są już dostępne do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo wszystko warto je odebrać, bo w końcu są za darmo.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Another Sight i Outpost Kaloki X za darmo w ramach kwietniowego Games with Gold

Zwiastun Another Sight z elementami rozgrywki

Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dziś subskrybenci mogą już pobierać Another Sight i Outpost Kaloki X. Pierwsza gra jest darmowa do 30, natomiast druga tylko 15 kwietnia.

  1. Pobierz Another Sight z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Outpost Kaloki X z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, można ją pobrać też z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Nowe informacje o Diablo 4

Outpost Kaloki X ukazało się również na Xboxie 360, a to oznacza, że wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a zostanie ona z nami już na zawsze. Mówiąc prościej, bez problemu odpalimy ją nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku Another Sight bez aktywnego abonamentu niestety się nie obejdzie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z