Warhammer 40,000: Space Marine 2 – poznaliśmy konkretną datę premiery! Fani chwalą nowy trailer

Warhammer 40,000: Space Marine 2

W ubiegłym miesiącu zespół odpowiedzialny za Warhammer 40,000: Space Marine 2 poinformował o opóźnieniu premiery. Na szczęście fani uniwersum nie musieli długo czekać na kolejne informacje. Podczas tegorocznej edycji The Game Awards zaprezentowano nowy zwiastun gry, a przy okazji twórcy podali konkretną datę premiery.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 – nowy zwiastun ujawnia datę premiery gry

Warhammer 40,000: Space Marine 2 – ujawnienie daty premiery

Warhammer 40,000: Space Marine 2 to bezpośrednia kontynuacja ciepło przyjętego tytułu TTP z 2011 roku. Gracze ponowne wcielą się w kapitana Titusa, który musi stawić czoła licznym zastępom Tyranidów oraz zgłębić mroczne zagadki galaktyki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Krótki trailer wypełniony jest scenami walki – główny bohater eliminuje wrogów zarówno w zwarciu, jak i na dystans. Pod opublikowanym materiałem nie brakuje pochlebnych komentarzy ze strony fanów. Cześć z nich wyraża nawet zadowolenie z faktu, że deweloperzy zdecydowali się opóźnić premierę i dopracować grę.

Przeczytaj także: Najlepsze gry offline

Warhammer 40,000: Space Marine 2 zadebiutuje 9 września 2024 r. na PC oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5. Twórcy przypominają także o możliwości zamówienia edycji kolekcjonerskiej, w skład której wchodzi m.in. ręcznie malowana figurka kapitana Titusa, 172-stronicowy artbook oraz oficjalny steelbook.

Źródło: Warhammer Community

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.