Warhammer 40,000: Mechanicus II na pierwszym zwiastunie! Nadchodzi sequel udanej strategii z 2018 roku

Warhammer 40,000: Mechanicus II

Świetne wieści dla wszystkich miłośników strategii i uniwersum Warhammera 40,000. Firma Kasedo Games oraz deweloperzy z Bulwark Studios zapowiedzieli Warhammer 40,000: Mechanicus II. Kontynuacja taktycznej turówki z 2018 roku otrzymała już pierwszy zwiastun, a twórcy podzielili się kilkoma szczegółami na temat swojej produkcji.

Warhammer 40,000: Mechanicus II z oficjalną zapowiedzią. Gra zmierza na PC i konsole

Warhammer 40,000: Mechanicus II – zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami Warhammer 40,000: Mechanicus II zmierza zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Niestety deweloperzy nie ujawnili, kiedy kontynuacja strategii z 2018 roku zadebiutuje na wymienionych platformach. Fani pierwszej części mogą jednak przygotować się na kilka nowości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Warhammer 40,000: Mechanicus II użytkownicy będą mogli pokierować nie tylko frakcją Adeptus Mechanicus, ale także wcielić się w Nekronów. W obu przypadkach gracze mają otrzymać taką samą historię, ale opowiedzianą z dwóch różnych perspektyw. Deweloperzy przyznają, że przygotowanie dwóch kampanii, która będą angażujące zarówno z jednej, jak i drugiej strony było sporym wyzwaniem.

System walki w Warhammer 40,000: Mechanicus II zostanie natomiast wzbogacony o możliwość korzystania z osłon. W nadchodzącej kontynuacji gracze będą mogli również budować i rozwijać posterunki, które zapewnią konkretne premie i ulepszenia. Użytkownicy będą także mogli podbijać nowe tereny, a umiejętne zarządzanie zasobami będzie jednym z kluczowych elementów na drodze do sukcesu.

Na koniec warto przypomnieć, że pierwsza część Warhammer 40,000: Mechanicus dostępna jest na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a także urządzeniach mobilnych z system iOS i Android. Wspomnianą produkcję można obecnie przetestować w ramach najnowszej oferty Xbox Free Play Days.

Źródło: Gematsu

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.