Warhammer 40,000: Space Marine 2 na nowych fragmentach rozgrywki! Kapitan Titus nie bierze jeńców

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Dobre wieści dla graczy, którzy z niecierpliwością czekają na premierę Warhammer 40,000: Space Marine 2. W trakcie pokazu Warhammer Skulls 2023 zaprezentowano nowy gameplay trailer ze wspomnianej produkcji. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak Kapitan Titus radzi sobie w starciu z hordami Tyranidów.

Nowy zwiastun Warhammer 40,000: Space Marine 2 prezentuje krwawe starcia z oponentami

Warhammer 40,000: Space Marine 2 – gameplay trailer

Udostępniony przez firmę Focus Entertainment zwiastun nie należy do najdłuższych. Całość trwa bowiem nieco ponad minutę, z czego ostatnie sekundy przeznaczono na prezentację Edycji Kolekcjonerskiej. Reszta materiału w pełni skupia się jednak na tym, co najważniejsze, czyli na rozgrywce.

Najnowszy gameplay trailer pozwala zobaczyć, jak wspomniany wyżej Kapitan Titus – główny bohater gry – traktuje napotykanych na swojej drodze przeciwników. W zwiastunie nie brakuje krwawych i widowiskowych egzekucji, a także ujęć prezentujących hordy Tyranidów. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Niestety w zwiastunie zabrakło informacji o dokładnej dacie premiery. Wiadomo jedynie, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Produkcja studia Saber Interactive zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.