W Warhammer 40,000: Space Marine 2 nie zabraknie trybu PvP! Nowy zwiastun potwierdza przecieki

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Na początku maja do sieci wyciekł oficjalny artbook poświęcony Warhammer 40,000: Space Marine 2. Ujawniono wówczas, że wspomniana produkcja będzie mogła pochwalić się trybem PvP. W trakcie wczorajszego pokazu Warhammer Skulls 2024 zaprezentowano natomiast nowy zwiastun gry, w którym zaprezentowano wszystkie warianty rozgrywki multiplayer.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują tryby multiplayer

Warhammer 40,000: Space Marine 2 – zwiastun prezentujący tryby multiplayer.

Powyższy zwiastun potwierdza, że w Warhammer 40,000: Space Marine 2 nie zabraknie trybu PvP. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze będą toczyć „zacięte mecze” w dwóch 6-osobowych drużynach. Saber Interactive ma jednak również dobre wieści dla wszystkich miłośników współpracy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedziami kampanię fabularną w Warhammer 40,000: Space Marine 2 będzie można ukończyć przy wsparciu dwóch znajomych. Na miłośników kooperacji czekać będą również misje PvE. Oczywiście nie zabraknie też możliwości personalizacji i rozwoju swojego kosmicznego marine, a do dyspozycji użytkowników oddanych zostanie 6 różnych klas.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera już 9 września 2024 roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na wspomnianą produkcję.

Źródło: Gematsu

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.