Warhammer 40,000: Space Marine 2 zadebiutuje zgodnie z planem! Twórcy potwierdzili świetną wiadomość

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Ostatnio twórcy Warhammer 40,000: Space Marine 2 zaprezentowali graczom kultową broń. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji na temat nadchodzącej produkcji Saber Interactive. Deweloperzy pochwalili się bowiem, że kontynuacja Warhammer 40,000: Space Marine osiągnęła tzw. złoty status.

Gra Warhammer 40,000: Space Marine 2 osiągnęła „złoty status”

Prace nad Warhammer 40,000: Space Marine 2 zostały więc zakończone. Wspomniana produkcja może już trafić do tłoczni, a następnie na sklepowe półki. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy ze studia Saber Interactice mogą udać się na zasłużony urlop.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zespół z pewnością wykorzysta pozostałe tygodnie na przygotowanie różnego rodzaju poprawek, które zostaną wprowadzone wraz z premierową aktualizacją. Gracze mogą jednak być spokojni o wrześniowy termin premiery Warhammer 40,000: Space Marine 2. Rzadko kiedy zdarza się bowiem, by gra, która osiągnęła „złoty status”, zaliczała opóźnienie.

Premiera Warhammer 40,000: Space Marine 2 zaplanowana jest na 9 września 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra zadebiutuje wówczas na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na wspomniany tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.