Warhammer 40,000: Space Marine 2 na brutalnym zwiastunie! Prezentacja „kultowej broni do walki wręcz”

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Premiera Warhammer 40,000: Space Marine 2 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy wspólnie z wydawcą przygotowali kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Tym razem twórcy postanowili zaprezentować graczom „kultową broń do walki wręcz” wykorzystywaną przez Kosmicznych Marines.

Miecz łańcuchowy bohaterem nowego zwiastuna Warhammer 40,000: Space Marine 2

Warhammer 40,000: Space Marine – zwiastun

Głównym bohaterem najnowszego zwiastuna Warhammer 40,000: Space Marine 2 jest oczywiście miecz łańcuchowy. W materiale nie zabrakło brutalnych i krwawych ujęć z rozgrywki, które pokazują, do czego zdolna jest wspomniana broń. Niewykluczone, że w nadchodzących dniach deweloperzy zaprezentują kolejne elementy wyposażanie Kosmicznych Marines.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zostań wcieleniem nadludzkich zdolności i brutalności kosmicznego marine, najwspanialszego spośród wojowników Imperatora. Powstrzymaj potwory galaktyki podczas wielkich bitew na odległych planetach, używając arsenału śmiercionośnych umiejętności i druzgoczących broni. Odkryj mroczne sekrety, które przegnają wieczną noc, i udowodnij swoją lojalność wobec ludzkości. – informuje opis gry.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera zaplanowana jest na 9 września 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji Saber Interactive nie zabraknie również rozgrywki wieloosobowej. Zamierzacie sprawdzić ten tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.