Wayfinder na kolejnym zwiastunie! Twórcy zapowiadają nową zawartość w grze

Wayfinder

Wayfinder zapowiadał się hucznie, ale wydanie gry w ramach wczesnego dostępu przyćmiły jej poważne problemy ze stabilnością serwerów. Niemniej jednak twórcy produkcji się nie poddają i zaprezentowali nam jej kolejny zwiastun. Opowiedzieli też o nowej zawartości, która pojawi się w pierwszym sezonie.

Wayfinder na zwiastunie z Gamescoma 2023

Zwiastun Wayfinder

Wayfinder cieszy się obecnie „w większości negatywnymi” opiniami na Steamie. Trzeba jednak zaznaczyć, że graczom nie chodzi o grę samą w sobie.

Problemem była bowiem tragiczna jakość serwerów. Fani chcący wypróbować grę donosili o długich kolejkach czy wyrzucaniu ich z sesji, więc naturalnie nie było mowy o pozytywnych odczuciach płynących z rozgrywki.

Niemniej jednak Wayfinder doczekał się na Gamescomie 2023 zwiastuna. Co więcej, deweloperzy tego tytułu opowiedzieli też o kilku nowościach, które trafią do gry w trakcie pierwszego sezonu.

Niestety mowa tu w większości o ogólnikach, które zostaną dodane do produkcji w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wspomniano o nowych zadaniach pobocznych, broniach, artefaktach, trofeach oraz następnych trzech polowaniach.

Warto wspomnieć, że na razie Wayfinder jest dostępny wyłącznie w ramach wczesnego dostępu. Grę mogą sprawdzić posiadacze PC i PS4 oraz PS5.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Docelowo tytuł ten zadebiutuje dopiero w 2024 roku. Wtedy też pojawi się również na Xboxie One i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.