Wersja próbna Diablo II: Resurrected za darmo w Xbox Store. Graj bezpłatnie przez 3 godziny

Diablo 2 Resurrected

Diablo II: Resurrected ukazało się już jakiś czas temu, jednak jeżeli dopiero przymierzacie się do zakupu tej gry, to teraz możecie ją przetestować za darmo przez całe trzy godziny. W Xbox Store pojawiła się bowiem wersja próbna odświeżonego klasyka, jednak należy się spieszyć, bo trial jest dostępny tylko przez ograniczony czas. Niemniej jednak lepsze to niż nic.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Wersja próbna Diablo 2 Resurrected za darmo w Xbox Store

Wersja próbna Diablo 2 Resurrected za darmo Xbox Store
Bezpłatny trial Diablo 2 Resurrected

W dniach 15 – 21 marca wszyscy chętni mogą przetestować Diablo 2 Resurrected zupełnie za darmo, bowiem w Xbox Store wylądowała bezpłatna wersja próbna tej niezwykle popularnej gry Blizzarda. Trial jest dostępny w wersji na Xboxa One oraz konsole nowej generacji (Xbox Series X|S), a można w nim spędzić maksymalnie 3 godziny. Chcąc kontynuować zabawę po tym czasie, niezbędny będzie zakup gry na własność. Przez najbliższe 13 dni Diablo 2 Resurrected można zgarnąć w Xbox Store o 25% taniej, czyli za 134,99 zł.

Przeczytaj też: Gry w Xbox Game Pass na drugą połowę marca 2022

Postępy poczynione podczas ogrywania bezpłatnej wersji próbnej zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeżeli zdecydujecie się ją nabyć. Aby móc wojować w trybie wieloosobowym, trzeba posiadać subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Tą drugą można kupić do 98% taniej z naszym poradnikiem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z