Death Stranding 2 z pewną prezentacją na State of Play. Hideo Kojima zaprasza na pokaz

Death Stranding 2

Już jutro o godzinie 23:00 polskiego czasu odbędzie się impreza State of Play, na której zaprezentowane zostaną nadchodzące gry na PlayStation. Według przecieków jednym z tytułów, który pojawi się na pokazie będzie Death Stranding 2. Teraz informacja ta została potwierdzona przez samego Hideo Kojimę.

Death Stranding 2 najpewniej pojawi się na jutrzejszym pokazie State of Play

Post Hideo Kojimy na Instagramie

Hideo Kojima w serwisie Instagram wrzucił post z informacją o terminie nadchodzącego State of Play. Wydaje się być zatem jasne, że twórca szykuje na imprezę prezentację kontynuacji Death Stranding. Druga część „symulatora kuriera” do tej pory doczekała się jednego zwiastuna i od tamtego momentu fani wyczekują jakichkolwiek informacji o grze.

Death Stranding 2 ma być jednym z 15 tytułów, które swoich prezentacji doczekają się na jutrzejszym pokazie Sony. Poza produkcją Kojimy oficjalnie zapowiedziane zostały dwie inne pozycje — Stellar Blade i Rise of the Ronin.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Instagram

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.