Widmo wolności nie byłoby tak udane na starcie, gdyby nie problemy Cyberpunka 2077. Paweł Sasko przyznaje

Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Bez wątpienia dodatek Widmo wolności zaliczył o wiele lepszy start niż podstawowy Cyberpunk 2077. W ostatnim wywiadzie Paweł Sasko zdradził nam, jak do tego doszło. Wpływ na to miały początkowe problemy podstawowej wersji gry.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności zaliczył udany start dzięki problemom podstawki

Zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Najważniejsze to uczyć się na błędach. Najwyraźniej takie motto przyświecało CD Projekt RED Podczas prac nad Widmem wolności, o czym mówił ostatnio Paweł Sasko w wywiadzie dla TheGamera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórca zdradził nam sekrety udanego wydania ogromnego DLC do gry. Pomogło w tym doświadczenie uzyskane w pracach nad jej podstawową wersją.

Widmo wolności działało znacznie lepiej w momencie premiery, ponieważ całkowicie zmieniliśmy styl produkcji, co nie byłoby możliwe, gdyby początkowy odbiór gry nie był tak negatywny. To zmieniło mnie i nas jako studio.

Paweł Sasko

Trzeba przyznać, że pomimo początkowych trudności, naprawa Cyberpunka 2077 przebiegła niemal wzorowo. Widmo wolności jest swego rodzaju zwieńczeniem tych prac.

Niestety kilku rzeczy nadal nie udało się zaimplementować. Takim przykładem jest tryb multiplayer, o który w ostatnim czasie zadbali za to modderzy.

Źródło: TheGamer

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.