Ghost of Tsushima nie będzie jedynym exem PlayStation na PC w tym roku? Kolejna zapowiedź może być tuż za rogiem

God of War, Spider-Man, Ratchet and Clank, The Last of Us playstation

Wczoraj potwierdziły się wcześniejsze spekulacje i Sony oficjalnie zapowiedziało, że Ghost of Tsushima trafi na PC. Jest to oczywisty sygnał, że japoński producent konsol coraz chętniej chce wchodzić na nowy dla siebie rynek i nie boi się udostępniać tam swoich hitów. Zdaje się, że pecetowcy mogą liczyć w tym roku na jeszcze kilka innych arcyciekawych premier ze stajni PlayStation.

Poza Ghost of Tsushima na PC może trafić jeszcze kilka innych exów PlayStation

Ghost of Tsushima — zapowiedź wersji na PC

Swego czasu całkiem głośnym echem odbił się wpis rzekomego pracownika studia Nixxes, które zajmuje się portowaniem gier z PlayStation właśnie na PC. Pod koniec stycznia wylistował on 5 produkcji, które — jego zdaniem — zawitają na blaszakach jeszcze w 2024 roku. To właśnie ten post, jako jeden z pierwszych wspominał o wersji Ghost of Tsushima na PC, a poza tym wymieniał on jeszcze The Last of Us Part 2, God of War Ragnarok, Demon’s Souls i Gran Turismo 7.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po wczorajszej zapowiedzi w sieci zrobiło się naprawdę gorąco i wielu graczy zaczęło spekulować, która kolejna produkcja od PlayStation Studios pojawi się na Windowsach. Tutaj odezwał się niejaki Silknight, którego zdaniem w kolejce do zapowiedzi czeka już The Last of Us Part 2.

Brutalna przygoda od Naughty Dog ma być rzekomo „bardzo blisko” zapowiedzi. Niestety, jakichkolwiek konkretów na temat terminu nie podano. Możliwe jednak, że nastąpi jeszcze przed wydaniem Ghost of Tsushima na PC.

Samurajska przygoda w XXII-wiecznej Japonii zawita na komputerach osobistych już 16 maja 2024 roku. Zamieracie sprawdzić, jak tym razem studio Nixxes poradziło sobie z portem gry od PlayStation? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X:Sliknight

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.