Nowy zwyczaj postaci z gry Wiedźmin 3. Prosta modyfikacja uprzyjemnia rozgrywkę

Wiedźmin 3 stroje

Wiedźmin 3: Dziki Gon w ostatnim czasie otrzymał aktualizację poprawiającą wydajność, co powoduje, że gra pomimo upływu lat nadal cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Dzięki temu na stronie Nexus Mods możemy znaleźć wiele modyfikacji, które uprzyjemnią rozgrywkę. Tym razem powstał mod wprowadzający nieco kolorów w szare życie NPC-ów.

Wiedźmin 3 z modem na „dynamiczne stroje”

Modyfikacja „Dynamic outfits for everyone” wprowadza nieco życia, bo dzięki niej postacie w grze Wiedźmin 3 zaczną przebierać się w zależności od sytuacji. Jak możemy przeczytać w opisie użytkownika Perdita25, który stworzył moda:

Ponad 20. najważniejszych NPC-ów zmienia teraz swoje stroje w zależności od momentu i okoliczności w grze. Mod zawiera wiele strojów dla Ciri, Yen czy Triss, kilka strojów dla Jaskra, Priscilli, Keiry, Filippy oraz jeden dodatkowy strój dla 16 innych postaci.

Perdita25

Modyfikacja oraz wszystkie potrzebne pliki dostępne są na stronie Nexus Mods wraz z całą instrukcją pobierania.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki do komputera

Przypomnijmy, że dzisiaj mogliśmy zobaczyć porównanie wydajności na PS5 i Xbox Series X po najnowszej aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Gra uaktualniona do wersji 4.02 może pochwalić się „najlepszym jak dotąd działaniem”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.