Wiedźmin 3 z poprawioną animacją walki. Pojedynki Geralta będą bardziej realistyczne

Wiedźmin 3 Geralt

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra z niesłabnącą popularnością od momentu wydania w 2015 roku, a 8 lat później otrzymaliśmy next-genową wersję tego tytułu. Geralt to wojownik, który, jak wiadomo, posiada dwa miecze — srebrny na potwory i stalowy na ludzi. Biały Wilk podczas rozgrywki toczy wiele pojedynków, które teraz zostały poprawione i są bardziej realistyczne, co można zobaczyć na gameplayu. Wszystko dzięki pewnej modyfikacji.

Modyfikacja E3 IMPROVED COMBAT ANIMATIONS Rework do Wiedźmina 3 na gameplayu

Gameplay z modyfikacji E3 IMPROVED COMBAT ANIMATIONS Rework do Wiedźmina 3

Reaper Anon i WW3Fr, czyli twórcy modyfikacji, pochylili się nad mało realistycznymi animacjami walk toczonych przez Geralta, aby w rezultacie zrobić z Białego Willa prawdziwego wojownika. W opisie E3 IMPROVED COMBAT ANIMATIONS Rework do Wiedźmina 3 możemy przeczytać:

„Ten mod ma na celu ulepszenie animacji walki w grze, czyniąc je bardziej płynnymi, dynamicznymi i realistycznymi. Ta modyfikacja zastępuje domyślne animacje nowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby lepiej odzwierciedlały ruchy i umiejętności postaci”.

Reaper Anon and WW3Fr

Dodatkowo możemy przeczytać listę zmian, jakie zajdą po zainstalowaniu modyfikacji. Twórcy przede wszystkim dodali nowe animacje w atakach z bliska oraz daleka, a te, które już były, zostały poprawione. Oprócz tego animacje są płynniejsze i zniknęły wszelkie obroty, które wykonywał Biały Wilk podczas pojedynków.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne

Modyfikacja E3 IMPROVED COMBAT ANIMATIONS Rework do Wiedźmina 3 jest dostępna na stronie Nexus Mods na dwie wersje gry – zwykła i next-genową.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.