Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X|S z datą premiery? Jedno zdjęcie mogło zdradzić tę tajemnicę

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Na next-genową odsłonę przygód Geralta z Rivii czeka wiele osób, które są obecnie w posiadaniu konsol Xbox Series X|S oraz PS5. CD Projekt RED już od dłuższego czasu zapowiadało, że Wiedźmin 3 w wersji na sprzęty nowej generacji wydany zostanie jeszcze przed końcem roku. Najnowsze znalezisko zdaje się sugerować (ale nie potwierdzać), że faktycznie coś może być na rzeczy.

Aktualizacja w jednym ze sklepów sugeruje, że Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X|S pojawi się jeszcze przed końcem roku

Wiedźmin 3 tabelka z premierami
Tabela dt. preorderów obecnych i nadchodzących gier.

Według zdjęcia udostępnionego na Reddicie przez jednego z pracowników sklepu GAME UK Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X ma pojawić się w sklepach 9 grudnia 2022 roku. Informacja pojawiła się w bazie danych w panelu związanym z preorderami gier. Mężczyzna zastrzega przy tym, że może być to jedynie placeholder, który z czasem zostanie ponownie zmieniony.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS2

Mimo że informacja ta zbiega się z tym, co do tej pory przekazywało CD Projekt, to — tak jak zawsze przy podobnych wiadomościach — zastrzegamy, że trzeba przyjmować to z dość dużym dystansem. Jeśli faktycznie „Redzi” planują do końca bieżącego roku wydać next-genowe przygody Geralta to zapewne niedługo w sieci powinien pojawić się ich oficjalny komunikat. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko cierpliwie na niego czekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.