Next-genowy Wiedźmin 3 jeszcze w 2022 roku. CD Projekt RED zdradza swoje plany

Wiedźmin 3

CD Projekt RED opublikowało podsumowanie finansowe pierwszego półrocza 2022 roku, w którym na początku odnoszą się do sukcesu, jaki odniosła next-genowa wersja Cyberpunka 2077 oraz do wczorajszej zapowiedzi dodatku Phantom Liberty. Szczególną uwagę zwracają jednak słowa prezesa zarządu Grupy Kapitałowej CD Projekt — Adama Kicińskiego — które dotyczą przyszłości firmy. Okazuje się, że studio ma w zanadrzu ciekawą niespodziankę.

REKLAMA

Poza next-genowym Wiedźminem 3 CD Projekt RED pracuje nad dwoma innymi tytułami triple A

Podsumowanie finansowe pierwszego półrocza 2022 roku przez CD Projekt RED

W oficjalnym komunikacie można przeczytać, że next-genowe wydanie Wiedźmina 3 planowane jest przez studio na czwarty kwartał 2022 roku. Ponadto prezes zarządu w informacji prasowej ogłosił, że studio „wracając do świata, który jest częścią historii CD Projekt” rozpoczęło równoległą pracę nad dwoma tytułami triple A. Oznacza to, że „Redzi”, poza następnym Wiedźminem, dłubią nad kolejnym niezapowiedzianym jeszcze projektem.

Przeczytaj też: Głośnik przenośny — najlepsze modele

Na ten moment ciężko określić, czym może być drugi tytuł AAA, ale gra z pewnością powstanie na Unreal Engine 5. Pozostaje mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości CD Projekt zdradzi więcej szczegółów w kwestii swojego najnowszego projektu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!