Next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon ze strojami znanymi z serialu. Będą też wyśmiane zbroje Nilfgaardczyków

nilfgardzkie zbroje

Darmowa aktualizacja do Wiedźmina 3: Dziki Gon będzie miała premierę już za kilka tygodni, a po pokazie CD Projekt RED wiemy, że next-genowy Wiesiek będzie oferował znacznie więcej, niż podbicie grafiki. Wśród nowego kontentu znajdują się nowe wersje wyglądu ważnych bohaterów oraz nilfgaardzkich żołdaków, którzy przywdzieją wyśmiewane przez wielu fanów zbroje z serialu Netflixa. 

W next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon wiele postaci dostanie stroje znane z serialu — twórcy przygotowali zadanie, w którym nagrodą będzie serialowy ekwipunek Geralta

Nilfgaardzki żołnierz w zwiastunie aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon

Next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje już 14 grudnia 2022 roku. Aktualizacja zaoferuje nie tylko wodotryski graficzne, ale także nowe zadania, wątki i liczne zmiany wyglądu nawiązujące do serialu Netflixa. Geralt będzie mógł założyć stroje i medalion noszone przez grającego go Henry’ego Cavilla, a żołnierze Nilfgaardu wymienią swoje stare zbroje na te serialowe wyśmiewane przez sporą część fanów. 

Co ciekawe, serialowy ekwipunek Geralta będzie trzeba zdobyć, wykonując odpowiednie zadanie w Diablim Dole. Jest to jedna z lokacji w Velen, która miała być związana z wyciętym przed premierą wątkiem. Co ciekawe, nagrodą za nowe zlecenie nie będzie sama zbroja, a jej schemat. Gotowy przedmiot przygotuje dla nas odpowiednio uzdolniony kowal.

Zobacz też: Tuner do telewizji naziemnej – najlepsze modele

Poza Geraltem i wojakami z Nilfgaardu stroje z ekranizacji otrzymają na pewno Jaskier oraz Yennefer. Oczywiście nie każdemu interpretacja Netflixa przypadła do gustu i wielu miłośników uniwersum nie akceptuje serialowej stylistyki. Tutaj pojawia się haczyk, bo CD Projekt RED nie podało, czy zmiany wyglądu zostaną odgórnie narzucone, czy będzie to opcja, możliwa do włączenia lub wyłączenia w ustawieniach gry. 

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.