Wiedźmin 3 i trzy inne gry za darmo przez weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days Wiedźmin 3

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że posiadacze konsol Xbox nie będą mogli narzekać w najbliższych dniach na nudę, ponieważ będą mieli szansę przetestować aż cztery interesujące produkcję. Zgodnie z przekazanymi informacjami, w ten weekend gracze sprawdzą takie tytuły jak Meet Your Maker, PGA Tour 2K23, TramSim: Console Edition oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna.

Meet Your Maker, PGA Tour 2K23, TramSim: Console Edition i Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna za darmo w ramach Xbox Free Play Days (20-23 lipca)

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna – zwiastun

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu mają okazję przetestować kilka wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 23 lipca, a więc do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Xbox Series S

Jak oceniacie najnowszą ofertą Xbox Free Play Days? Zamierzacie spędzić ten weekend z Geraltem z Rivii? A może w oko wpadła Wam inna produkcja? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.