Wiedźmin 4 na Unreal Engine 5 – fanowski trailer zachwyca grafiką!

Wiedźmin 3

Jak będzie wyglądać czwarta odsłona Wiedźmina? Oficjalnie gra jest jeszcze owiana tajemnicą, lecz grupka zapaleńców postanowiła to sprawdzić. W sieci pojawił się materiał prezentujący to, jak wyczekiwana produkcja może wyglądać na silniku Unreal Engine 5. Jest zjawiskowo!

REKLAMA

Wiedźmin 4 na Unreal Engine 5

Fanowski trailer koncepcyjny Wiedźmina 4 na Unreal Engine 5

W sieci pojawił się fanowski trailer autorstwa TeaserPlay, który prezentuje koncepcyjną wersję Wiedźmina 4 na podstawie silnika Unreal Engine 5. Choć nie ma to nic wspólnego z oryginalną produkcją, a jest jedynie efektem pracy i fanowskiej wyobraźni, to może dać nam obraz tego, jak prezentować się będzie finalny produkt autorstwa CD Projekt RED.

Zobacz też: Głośnik przenośny

Wiedźmin 4 jest tworzony przy pomocy wspomnianego Unreal Engine 5. Oznacza to, że gra będzie mogła wyglądać właśnie tak, jak na obrazku. Oczywiście, powyższe wideo to jedynie efekt prac fanów, a nie właściwych twórców gry. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że projektanci i deweloperzy z CD Projekt RED mają do dyspozycji tak potężne narzędzie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać