Wiedźmin 4 na Unreal Engine 5 – fanowski trailer zachwyca grafiką!

Wiedźmin 3

Jak będzie wyglądać czwarta odsłona Wiedźmina? Oficjalnie gra jest jeszcze owiana tajemnicą, lecz grupka zapaleńców postanowiła to sprawdzić. W sieci pojawił się materiał prezentujący to, jak wyczekiwana produkcja może wyglądać na silniku Unreal Engine 5. Jest zjawiskowo!

Wiedźmin 4 na Unreal Engine 5

Fanowski trailer koncepcyjny Wiedźmina 4 na Unreal Engine 5

W sieci pojawił się fanowski trailer autorstwa TeaserPlay, który prezentuje koncepcyjną wersję Wiedźmina 4 na podstawie silnika Unreal Engine 5. Choć nie ma to nic wspólnego z oryginalną produkcją, a jest jedynie efektem pracy i fanowskiej wyobraźni, to może dać nam obraz tego, jak prezentować się będzie finalny produkt autorstwa CD Projekt RED.

Zobacz też: Głośnik przenośny

Wiedźmin 4 jest tworzony przy pomocy wspomnianego Unreal Engine 5. Oznacza to, że gra będzie mogła wyglądać właśnie tak, jak na obrazku. Oczywiście, powyższe wideo to jedynie efekt prac fanów, a nie właściwych twórców gry. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że projektanci i deweloperzy z CD Projekt RED mają do dyspozycji tak potężne narzędzie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.