Wiedźmin w edycji rozszerzonej dostępny za darmo! CD Projekt rozdaje swój hit

Wiedźmin

Polski sklep GOG co jakiś czas rozdaje darmowe gry. Tym razem odbierzemy ze sklepu prawdziwą perełkę, bo chodzi o pierwszą część Wiedźmina w edycji rozszerzonej. Poniżej opisaliśmy dokładnie kroki, które umożliwią pobranie produkcji za darmo.

Wiedźmin – Edycja Rozszerzona za darmo

Zwiastun Wiedźmin – Edycja Rozszerzona

Wiedźmin – Edycja Rozszerzona znów jest dostępna za darmo. Po raz kolejny bowiem sklep GOG.com udostępnił nam pierwszą część serii gier, od której rozpoczęła się międzynarodowa sława CD Projektu.

Nie przedłużając zbędnie, oto co trzeba zrobić, aby odebrać za darmo edycję rozszerzoną Wiedźmina:

  1. Jeżeli nie macie jeszcze konta na GOG-u, utwórzcie je i pobierzcie aplikację GOG Galaxy.
  2. Z poziomu aplikacji zacznijcie instalację darmowego Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Później można ją anulować.
Gwint GOG.com
Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana w GOG Galaxy
  1. Przejdźcie na podstronę poświęconą bonusowi dla graczy Gwinta.
  2. Zapiszcie się do newslettera, odbierzcie bonus i następnie przejdźcie z dostępnego linku do strony karty produktu Wiedźmina – Edycji Rozszerzonej. Cena gry zmieni się na darmową.
Wiedźmin - Edycja Rozszerzona za darmo GOG
Wiedźmin – Edycja Rozszerzona za darmo na GOG-u
  1. Przypiszcie grę do biblioteki – można ją teraz pobrać jako niezależny instalator ze strony GOG-a lub przez aplikację GOG Galaxy.

I to w zasadzie tyle. Proces ten może wydawać się nieco skomplikowany, ale w gruncie rzeczy to jedynie kilka prostych kroków, aby cieszyć się świetnym tytułem RPG od polskiego studia.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

A my tymczasem przypomnijmy, że pierwszy Wiedźmin zadebiutował w 2007 roku. Gra jest dostępna wyłącznie na PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.