Wiedźmin i Doom trafią do Fortnite! Epic Games zdradza szczegóły nowego rozdziału

Fortnite

Jedno z największych battle royale na rynku nie przestaje się rozwijać. Do Fortnite trafiła ostatnio nowa aktualizacja, która rozpoczęła czwarty rozdział gry. Zapowiadające zmiany materiały zdradziły fanom, że niedługo będą mogli wcielić się w kilka znanych postaci.

Wiedźmin i Doom Slayer w Fortnite

Zwiastun nowego rozdziału Fortnite

Fortnite słynie ze swoich licznych kolaboracji. Epic Games zapoczątkowało erę współprac z różnymi grami wideo i filmów, w wyniku których do sklepu trafiały skiny z wielu uniwersów. Wydarzenie z Thanosem rozeszło się głośnym echem po całym świecie, a Naruto czy Son Goku kupowały tysiące użytkowników.

Nie inaczej będzie w kolejnym rozdziale Fortnite, który właśnie zadebiutował. Na materiałach promocyjnych pojawia się kilka postaci, w tym Wiedźmin, Doom Slayer oraz Izuku Midoriya z My Hero Academia. Jest to wyjątkowo dziwne zestawienie bohaterów, ale Epic Games uda się w ten sposób trafić do wielu społeczności.

Przeczytaj też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox Series X|S

Skiny to oczywiście tylko jedna z atrakcji, która czeka na graczy w nowym rozdziale Fortnite. Jak przystało na dużą aktualizację, mapa doczekała się licznych zmian i levelować można już kolejny battle pass. Geralt z Rivii osłodzi więc dodatkowo całą nową zawartość.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!