Wiedźmin odwzorowany w trzeciej części gry. Twórcy remake mają wysoko postawioną poprzeczkę

Wiedźmin 3

Ostatnio prace nad Wiedźmin Remake nabierają tempa, ale to nie koniec ciekawostek. Swoje robią także modderzy, którzy odwzorowali pierwszą część gry w Wiedźminie 3. Prezentacja świata robi wrażenie.

Pierwszy Wiedźmin odwzorowany w Wiedźminie 3

Wiedźmin 3 – modyfikacja z pierwszym Wiedźminem

Nadal czekamy na więcej szczegółów dotyczących tworzonego przez polskie Fool’s Theory remake’u Wiedźmina. Okazuje się, że gracze wyrobili się trochę wcześniej i dzięki nim wiemy już, jak mógłby wyglądać taki projekt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pierwszy Wiedźmin został bowiem odwzorowany przez nich w Wiedźminie 3. Przeglądając dostępne materiały możemy uznać, że całość naprawdę robi kolosalne wrażenie.

Jeśli ktoś chce sprawdzić mapy z Wiedźmina 1 do Wiedźmina 3, może to zrobić w tym miejscu. Modyfikacje te są rzecz jasna darmowe.

Przypomnijmy, że Wiedźmin pojawił się na rynku w 2007 roku wyłącznie na PC. Ostatnia – trzecia część gry – zadebiutowała z kolei w 2015 roku i obecnie mogą ją sprawdzać posiadacze komputerów, PlayStation, Xboxów i nawet Nintendo Switch.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.