Wiedźmin Reimagined na screenach. Twórca Warhammera pokazał, jak mógłby wyglądać Wiedźmin Remake

Wiedźmin Reimagined

Wiedźmin Remake został zapowiedziany pod koniec 2022 roku i od tamtego momentu jest w spokoju rozwijany przez polskie studio Fool’s Theory. Tymczasem jeden z twórców Warhammera przygotował dla nas kilka screenshotów, które pokazują, jak mogłaby wyglądać gra. Możemy więc dzięki temu lepiej wyobrazić sobie odrestaurowaną wersję pierwszego „Wieśka”.

Twórca Warhammera udostępnił swoją propozycję na remake Wiedźmina – Reimagined

Arvy to Senior UI Designer, który pracował nad takimi tytułami jak Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin czy Jurassic World Evolution 2. Przy okazji wrzuca też na swojego Twittera przeobrażenia różnych gier.

Rzecz jasna deweloper nie pracuje więc nad oficjalnym remakiem Wiedźmina. W ramach hobby przygotował dla nas za to Wiedźmina Reimagined, czyli jego perspektywę na odświeżenie pierwszej części cyklu.

Jak opisuje Arvy, głównymi celami projektu było zaadaptowanie oryginalnego interfejsu dla wielu platform oraz wymieszanie różnych styli pozostałych gier z serii i Gwinta. Trzeba przyznać, że jego praca jest niezwykle klimatyczna i sprawia wrażenie pasującej do franczyzy.

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wracając natomiast do oficjalnego Wiedźmina Remake, na niego poczekamy jeszcze trochę. Na razie wiemy, że gra Fool’s Theory powstaje na Unreal Engine 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.