Wiedźmin Sirius ma już „nowe ramy projektowe”. CD Projekt RED uspokaja zaniepokojonych inwestorów

Wiedźmin 3

Jakiś czas temu informowaliśmy, że włodarze CD Projekt RED zdecydowali się na odpisanie kosztów produkcji z powodu konieczności „zdefiniowania nowych ram” projektu znanego szerzej jako Wiedźmin Sirius. Wówczas niewiele osób wiedziało, o co tak naprawdę chodzi i zaczęło martwić się o losy tego przedsięwzięcia. Najnowszy raport jednak uspokaja wszystkich zaniepokojonych, bo według tegoż projekt powoli wychodzi na prostą.

CD Projekt RED potwierdza, że Wiedźmin Sirius nie został zresetowany

Wiedźmin Sirius
Wiedźmin Sirius

Zgodnie z treścią wczorajszego raportu CD Projekt RED kierowanego głównie do inwestorów firma zakończyła pracę nad „zdefiniowaniem nowych ram Projektu Sirius”, który tworzony jest przez studio The Molasses Flood. Co ważne, „Redzi” na potrzeby tych działań wykorzystała, to, co deweloperzy wypracowali do tej pory, a więc projekt Sirius nie został całkowicie zresetowany.

Stoi to w mocnej sprzeczności ze spekulacjami wielu osób, które do tej pory twierdziły, że przedsiębiorstwo postanowiło rozpocząć pracę nad swoim enigmatycznym przedsięwzięciem całkowicie od zera.

Przeczytaj też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Dla graczy nie są to zapewne zbyt pasjonujące wieści, jednak dobrze jest wiedzieć, iż mimo problemów pracę nad projektem zdają się wychodzić na prostą. Pozostaję więc mieć nadzieję, że prace nad projektem Sirius będą szły jak najsprawniej i tytuł w miarę szybko trafi do sprzedaży.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.