Wild Hearts z darmowym trialem w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play. Grę sprawdzimy jeszcze przed premierą

Wild Hearts

Wild Hearts zadebiutuje już wkrótce, więc EA odsłania kolejne karty związane z potencjalnym pogromcą Monster Huntera. Jak się okazuje, grę będzie można przetestować w 10-godzinnym, darmowym trialu. Możliwość ta zostanie udostępniona subskrybentom PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play.

REKLAMA

Wild Hearts z darmowym trialem dla subskrybentów PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

Zwiastun Wild Hearts

Ostatnio w kwestii Wild Hearts EA ma dla nas same dobre wiadomości. Gra będzie pozbawiona mikropłatności, a jej data premiery pozostaje niezagrożona. Teraz za sprawą przeprowadzonej na Reddicie sesji AMA z jednym z deweloperów nadchodzącej produkcji dowiedzieliśmy się też, że sprawdzimy ją za darmo w 10-godzinnym trialu.

Opcja darmowego triala pojawi się dla subskrybentów trzech usług: PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play. Co ciekawe, grę będziemy mogli przetestować na 3 dni przed jej oficjalnym debiutem, czyli już od 13 lutego.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Wild Hearts pojawi się na PC, PS5 oraz Xboxie Series X|S. Tytuł ten jest nowym konkurentem dla uznanej serii Monster Hunter, która swoją drogą nadal sprzedaje się świetnie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!