Wild Hearts doczekało się sporej aktualizacji. EA prezentuje nowe kemono oraz ogłasza dalszy rozwój

Wild Hearts

Od lutowej premiery Wild Hearts Omega Force oraz Electronic Arts — zgodnie ze swoimi wcześniejszymi obietnicami — stara się rozwijać swoją produkcję poprzez dodawanie nowej zawartości. Wczoraj do gry zawitała kolejna aktualizacja, która wprowadza szereg nowości, które znacząco urozmaicają tę produkcję. Jednocześnie wydawcy zapowiedzieli już kolejny patch, który do gry zawita już w kwietniu.

Electronic Arts i Omega Force zapewniają szerokie wsparcie dla Wild Hearts

Wild Hearts
Wild Hearts

Electronic Arts ogłosiło, że wraz z najnowszą aktualizacją do gry trafiło zupełnie nowe kemono, które nosi nazwę Ponurzec (ang. Grimstalker), a poza nim produkcja wzbogaciła się o nowe zadania związane z tą bestią. Oczywiście anihilacja tego demona zapewni graczom nowe składniki, z których będą mogli wytworzyć unikatowe rodzaje broni i pancerza.

Twórcy wzbogacili swój tytuł o kilka nowych rodzajów zadań, które cechować się mają w głównej mierze większym poziomem trudności. Odważniejsi gracze będą mogli zmierzyć się z kemono Amaterasu bez ponoszenia żadnej porażki w trakcie starcia lub pokusić się o upolowanie trzech różnych bestii jednocześnie.

Przeczytaj też: Gry bijatyki

Jednocześnie wydawcy zapewniają, że to nie koniec wsparcia, bo już w kwietniu Wild Hearts doczeka się kolejnej aktualizacji, wprowadzającej nowego przeciwnika, nowe narzędzia karakuri oraz „jeszcze więcej treści”. Na chwilę obecną Electronic Arts oraz Omega Force sumiennie wywiązują się ze swoich obietnic. Pozostaje mieć nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.